| sweetlollypop a întrebat:

Primu care zice un banc are fundita!:*

Răspuns Câştigător
| NothingImportant200 a răspuns:

Doua blonde pe langa un magazin non-stop:
-Fata, magazinul asta e deschis 24 de ore.
-Nu fi proasta ca e deschis mai mult.

Da funda ca's primawinking

5 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bula la scoala.
Invatatoarea: - Buna dimineata copii!
Copii (in cor): - Buna dimineata mea!
A doua zi:
Invatatoarea: - Buna dimineata copii!
Copii(in cor): - Buna dimineata mea!
A treia zi (Bula lipseste):
Invatatoarea: - Buna dimineata copii!
Copii(in cor)sickBuna dimineata!
Invatatoarea se prinde ca bula e cu mea-ul:
Copii, maine cand vine Bula si va dau buna dimineata sa taceti din gura.
A patra zi:
Invatatoarea: - Buna dimineata copii!
Bula: -Du-te-n p... a mea! - Doctore, de la un timp aud tot felul de voci!
- Si ce iti spun vocile?
- Nu stiu ca sunt cam surda...

O baba de 90 de ani merge sa voteze.
Intra in cabina si sta, si sta ...si nu mai iese spre surprinderea tuturor.
Ingrijorat presedintele comisiei merge sa vada ce s-a intamplat:
- Mamaie s-a intamplat ceva, te putem ajuta?
La care baba:
- Cum se scrie maica futu-va, legat sau dezlegat?!

Bulă completează o fişă personală pentru angajare. La data naşterii trece 15 august.
- În ce an? întreabă funcţionara de la oficiul forţelor de muncă.
- În fiecare an! Un oltean e condamnat la moarte prin electrocutare. Este aşezat pe scaunul electric şi întrebat care e ultima lui dorinţă. Olteanul răspunde:
- Să mă ţineţi de mînă.
funda? am scris prima si am scris mai multe bancuri nu doar unul

| Vögeln a răspuns:

La ora de gramatică, se analizează propoziţia "Iată, vaca are coadă". Cum analizeaza Bulă:
- Iată este subiect pentru că este scris cu literă mare şi este început de propoziţie. Vaca este atribut pentru că aşa îi zice mama fiicei ei. Are este conjuncţie pentru că leagă cuvîntul vacă de coadă. Coada este predicat pentru că se mişcă.

| LarisaAndreea a răspuns:

Razboi cu nemtii. Bula se ascunde intr-o fantana. Un neamt vrea sa faca la fel. El striga in fantana, iar Bula face pe ecoul.
- E cineva acolo ?
- Mai bine ma duc in padurice ...
- Mai bine arunc o grenada ...
- Mai bine te duci in padurice !

| ireFUTABILx2x a răspuns:

Un banc

| AstaMicu a răspuns:

Banc scurt:banc
Banc lung:bannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnncccccccccccc