| GolopențaAdrian a întrebat:

Proiectul Blue Beam ce stiti despre el? Am vazut pe wikipedia in ce etapa se va intampla.Cum credeti ca va fi cand va fi pus in aplicare?

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

:-) Nu, nu este. Poti sa stai linistit.

Sfatul meu este sa-ti folosesti timpul intr-un mod mai constructiv. Exista in lumea asta suficiente lucruri reale fascinante care merita atentie, nu e nevoie sa cauti senzationalul in povestile unor descreierati.

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Cam cate tigle trebuie sa-ti lipseasca de pe acoperis ca sa crezi o teorie a conspiratiei conform careia NASA doreste sa converteasca toata populatia globului la satanism?

| GolopențaAdrian explică (pentru johnnny123):

Atunci nu-i adevarat acest proiect

| GolopențaAdrian explică (pentru johnnny123):

Si cu ordinea mondiala cum ramane?

| johnnny123 a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

:-) Nu, nu este. Poti sa stai linistit.

Sfatul meu este sa-ti folosesti timpul intr-un mod mai constructiv. Exista in lumea asta suficiente lucruri reale fascinante care merita atentie, nu e nevoie sa cauti senzationalul in povestile unor descreierati.

Întrebări recente