| MarcAnthony a întrebat:

Pronosticuri pentru meciul lui Dinamo de maine?

Răspuns Câştigător
| XutZu1997 a răspuns:

Ia bataie cu 2-1

11 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Cred ca va bate cu 2-0 sau 3-0. Dar nu trebuie sa discutam acum, adversarii sunt foarte usori, slabi. Discutam prin turul III, grupa etc.

| Gizăz a răspuns:

Cunosc campionatul de acolo şi îţi zic sincer că în afară de Şerif Tiraspol niciuna nu e de Liga I. Majoritatea ar fi prin a II-a sau unele chiar prin a III-a. Şerif ar fi pe la coada oricum, e ceve genul Gloriei Bistriţa.
În mod normal Dinamo ar trebui sa le dea pe puţin 4 pe meci dar nu se ştie niciodata; diferenţa de valoare e clară dar mi-e frică de mentalitatea românaşului care crede că intră deja câştigat.

| marius577 a răspuns:

1-2 sau 2-1

| Sua a răspuns:

Cred ca o sa castige chinuit la 1 gol sau poate 2 diferenta dat/date in repriza a 2-a

| pauladrian a răspuns:

Bate Dinamo, ar trebui la cel putin 2-3 goluri diferenta dar vom vedea.

| Bibu_2231 a răspuns:

Câştigă sigur happy.

| MarcAnthony explică:

Eu zic ca se va termina 1-1...sau 1-0 pentru. dinamo.

| Sanzii123 a răspuns:

2-1 Pt Dinamo

| ClaudiuAndrei90 a răspuns:

La cum joaca acum sper sa bata macar cu 1-0.Ar fi foarte bine.

| AlexSala a răspuns:

Face egal. =)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meciul Olimpia Balti - FC Dinamo se vede LIVE Video HD 100% doar pe site-ul www.Digi-SportsTV.com