| Gabry a întrebat:

Provocare! Va provoc ca in aceste zile frumoasa, de sarbatori sa nu mai fie creat nici un conflict si sa incercam cu totii sa fim mai buni si sa dam raspunsuri cat mai bune posibil, fara ironii sau mistouri! Aaaaa, si intrebari fara acel "dau fundita" care este destul de enervant pentru unii utilizatori (si pentru mine)!
Cine accepta provocarea?

Si sarbatori fericite!happy

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

@Gabry, frumos gestul tau. Eu inca sper ca va fi o zi in care aceasta provocarea sa fie acceptata de toti pe viata. Eu mereu incerc sa calmez orice disputa. Sarbatori fericite!

nony
| nony a răspuns:

@Gabry, stii ca imi esti dragá dar sad imi pare rau, trebuie sa te refuz.Nu pot sa tac cand ma vad atacat de cei care nu-s de acord cu propunerea ta, sau nu-s de acord cu ¨pacea¨, in general.
Ar fi tare sa zica unu : bái prostule. Si eu sa zic : O sa-ti raspund dupa sarbatori, am o provocare de respectat laughing

| Razvan a răspuns:

Nu ai cu cine dom`ne! Parol!tongue

| viatadecacatt a răspuns:

Eu am respectat si respect in continuare aceasta provocare.

| Parintele a răspuns:

Hm...nu prea ai cu cine. Accept totusi.tongue

| Gabry explică:

@Lora, bineinteles ca aici ai dreptate, sa spui adevarul.Eu m-am referit la raspunsuri cu ironii sau fara sens!
@Tepes, daca e neaparata nevoie...

| Biutzuca a răspuns:

Da. o idee foarte buna abia am aflt dar o fac si eu.sarbatori feicite tuturor!

| litlleangel a răspuns:

Sunt de acord cu tine, mereu am dat doar raspunsuri sincere, niciodata nu am criticat pe nimeni. Cred si eu ca macar de sarbatori merita efortul SA FIM MAI BUNItongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai gabry? eu sunt in opozitie.multumesc de urare. da, nu pot ma fara provocari.crede-ma cat as vrea eu de mult, nu pot. da-mi voie te rog macar sa ciupesc asa un pic cu scrisul? imi dai? te roooog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna idee!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este buna si o smotoceala din cand in cand, chiar si virtuala, invioreaza neuronii, lasati-i sa zburde.

| madalinappv333 a răspuns:

Eu o accept, nici nu inteleg treaba cu fundita!