| Dariusprds a întrebat:

Imi place de o fata dar acum 5 zile am jucat adevar sau provocare si un coleg m-a provocat sa o pup pe obraz, dupa ce am facut provocarea, ea s-a suparat si nu mai vorbeste cu mine, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Goddess23 a răspuns:

Ce sa faci, ignor-o si tu, ce sa ii ceri daca ea se supara de la un pup pe obraz si ala de a o provocare. Prea multe fite

| Ara997 a răspuns (pentru Goddess23):

Cum s-o ignore? nu auzi c-o place? fata s-a suparat. nah ca au vazut-o colegele. etc sti cum e la varsta asta. acu omu trebuie sa dreaga busuiocul. si asteapta sugestii.

| Goddess23 a răspuns (pentru Ara997):

Nu aud din pacate. Pur si simplu sa o ignore si el ce ar putea face daca ea e suparata? Sa se duca la ea cu un brat de cadouri si sa isi ceara iertare? Sa fim seriosi ca nu e ca in telenovele, e realitate ceea ce traim.

7 răspunsuri:
| Ara997 a răspuns:

Ea nu s-a suparat propriuzis. Dar s-a simtit probabil pusa in situatia ca nu putea refuza. Daca a acceptat sa joace, atunci s-a suparat degeaba. Daca nu facea parte din joc si s-a trezit pupata, atunci a deranjat-o situatia in sine si lipsa alternativei.
Cel mai bine scrie-i un mesaj si incerca sa bagi o scuza_glumitza de genul "imi pare rau ca poate te-am necajit cu faza dar asa e jocul si daca am intrat. trebuia sa joc "
si vezi ce raspunde. Poate e un inceput pentru mai mult, poate ai ocazia sa-i spui mai multe.
Tot raul e spre bine, incearca sa tragi in favoarea ta. supararea asta a ei.
Bafta!

| Gillian a răspuns:

Uit-o!
E cam imatură, dat fiind faptul că s-a supărat de la asta. Poate nu te place. Las-o în pace.

| Catalin_Andrei_1995 a răspuns:

Poate aveai un muc pe fata sau uti putea gura