| Dependentadeacadele a întrebat:

Pt. cei care joaca Counter-Strike, cum adica"Redirecte" ce sunt alealaughingCum se obtin? Funda pentru. cel mai bun raspuns.happy

5 răspunsuri:
| WeeD a răspuns:

Salut
Redirectele sunt o versiune de server mai simpla. Practic pornesti un server care va aparea in lista de servere. Atunci cand un jucator se conecteaza la redirect (lui ii va aparea ca un server normal), este redirectionat automat catrel alt server.(Serverul il gasesti la sectiunea internet acolo, si cand te conectezi la el, in loc sa intri pe acel server te duce pe altul.)

| Dependentadeacadele explică:

@camon12 ar fi ceva. de genu cati oameni am adus pe un serverlaughing?

| camon12 a răspuns:

Deci am 13 ani exp in cs iti spun calr! Deci redirectele ajuta la mutarea unui jukator de pe un server pe altul fiecare player/admin tine un nr de redirecte pentru a aduce cat mai multi jukatorii pe server! Funda?

| Bogdan2309 a răspuns:

Pai si scuze ca ma bag dar cum fac redirecte? Cum le produc?

| badboy_4995 a răspuns:

Dar redirectele nu iti pun nici un virus pe calculator.Nu?