| DeeDee007 a întrebat:

Pt cei care joaca farmerama imi puteti spune cum se adauga vecini? mersi :*. funda la primul raspuns corect

Răspuns Câştigător
| zapacel a răspuns:

In dreapta sunt niste(2) sageti galbene. dai click pe ale si o sa iti apara acolo 12 locuri in care poti adauga prieteni!

1 răspuns:
| Psihiatra a răspuns:

Este o banda unde daca dai click apar 2 fetzishoare happy da click pe prima si scrie numele calui care dorestisa-ti fie prieten. Daca nu apare acea banda ar trebui sa apara 2 sagetzi (