| Lavii007 a întrebat:

Pt cei din cj: Nu stiti cand se deschid strandurile?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Data de deschidere a celor 2 stranduri din Cluj trebuia sa fie data de 1 Iunie, dar in binecunoscuta "traditie" romaneasca aceasta data nu se va respecta nici in acest an deoarece e la RADP Cluj nu se transmit urmatoarele :"Strandurile clujene sunt in aceste zile in plin santier de renovare. Atat la strandul Sun din cartierul Grigorescu, aflat in administrarea RADP-ului, cat si la strandul Clujana, muncitorii executa pe ultima suta de metri activitati de renovare si extindere a cladirilor invecinate. Termenul de finalizare a lucrarilor la cele doua zone de agrement este de 1 iunie, insa realitatea din teren nu pare prea promitatoare." Deci rabdare si tutun, se vor deschide intruna din zilele urmatoare. Sic.

| Oreolover16 a răspuns:

Azi s-a deschis ștradul "Sun" și azi accesul e gratuit... sper că te-am ajutat

| Oreolover16 a răspuns:

Azi s-a deschis ștrandul "Sun" și e intrarea gratuita... sper că te-am ajutat