| StefanFlavianFluffy a întrebat:

Pt jucatorii din lumea intreaga care stiu si au habar de GTA, sa-mi spuna si mie ce sa fac ca sa-mi mearga SAMP, ca dau New Game si ma da afara si mai scrie si Report Crash...

1 răspuns:
| danutz24 a răspuns:

Deci pentru a rula SAMP, iti trebuie samp(logic). Scrii pe google sau pe ce vrei tu: samp download. Dupa ce il downloadezi, intri in fisierul jocului si va scrie samp. Bagi un server. Iti recomand GFZONE. Cauta pe internet il gasesti sigur, e unul din cele mai bune servere din Romania