| stefi2 a întrebat:

Pueti sa-mi spuneti vo programa de realizat filmulete va rog am nevoie urgent.

3 răspunsuri:
| needstrenght a răspuns:

Cel mai bun e windows movie maker. Poți sa-l descarci aici: http://explore.live.com/windows-live-movie-maker

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat o gramada, dar nici unul nu a functionat.Online nu prea gasesti.Aproape toate de download sunt limitate. Daca ai windows xp ai deja din start un program destul de bun windows movie maker. Daca ai windows 7 exista unul tot asa se cheama dar e mult mai bun si nu e limitat.Downloadeaza-l si bucurate de elwinking! Succes!

| DubStep4ever a răspuns:

De fapt cel mai bun este Sony Vegas, cauta pe net Windows movie maker vs Sony vegas