| ilovebillkaulitz :* ex adryanna a întrebat:

Puneti-va inspiratia la lucru si compuneti o poezie de valentine's day! cine compune cea mai frumoasa poezie primeste fundita

Răspuns Câştigător
| darkeyes a răspuns:

happy

Daca as fi un un fluture
Ca sa stau pe pajiste
M-as duce in lume
Unde toate-s bune

Daca as putea vedea
Tot ce-mi place as avea
Impreuna cu el as zbura
Si tot cerul l-as colinda

Deoarece nu pot zbura
Si nici un fluture nu pot imita
Incerc a visa ceva
Chiar daca nimic din toate acestea nu pot avea

de mine e compusa. mi-a trebuit la scoalalaughing

eu am fost aici fara ca u sa poti sesiza eu tot timpu eram aici gandindu-ma la ce poti arata am fost aici sunt si voi fi mereu chiar langa sulfetul tau nu uita ca seara sa lasi deschisa o fereastra spre inima ta...cryingcrying

dc te iubesc asa de tare dc te doresc fara incetare dc atunci cand esti aproape inima mea bate asa de tare inkat eu nu mai pot sta departe de inima ta pentru ca ea bate numai cand simte ca perechea sa e pe aproape...cryingcrying

vreau sa te simt aproape sa te veghez in fiecare noapte vreau sa te strang la pieptu meu.sa simt caldura sufletului tau...alaturi de u vreau sa mai stau o viata sa iti pot arata cum poti sa traiesti si sa iubesti pe cineva cand toata lumea este impotriva sa...cryingcrying

oare ce mi se intampla? de fiecare cand te vad echilibrul mi se rastoarna si nu vreau decat sa te dc atunci cand imi vb ma balbai? dc atunci cand iti simt parfumul imi este dor de tine... dc atunci cand ma iei in brate... te strang asa de tare?

sunt compuse toate de mine happy cum iti spuneam mi-au trebuit la scoala pentru o revistahappy :*

5 răspunsuri:
| darkeyes a răspuns:

Nu sunt chiar asa bune :d tongue

| darkeyes a răspuns:

Ms pentru fundita:*:*:*

| MikyMi a răspuns:

"Te IubesC!" ajunge.

| ilovebillkaulitz :* ex adryanna explică:

Ba da sunt ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trandafir rosu deschis,
te iubeste cine-a scris,
Te iubeste te saruta,
Niciodata nu te uita!