| Magic a întrebat:

Purtati nume de sfant? Care e acele? Apropo"La multi ani!" celor care poarta numele de Andrei, de Andreea etc.:*

26 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu nubig grinPe mine ma cheama Roxanalove struck
La multi ani!love struck

| JeSa a răspuns:

Buna! Da si anume MIHAELA!, pe aceasta cale urez si eu tuturor celor ce poarta numele de Sf.Andrei/Andreea un sincer La multi ani!, Numai bine!winking Jessy

| Leea1234 a răspuns:

Andreea

| daniDeeDee a răspuns:

Da, mai port numele de Ionut.

| thehope a răspuns:

Da, port numele unei sfinte, Elena, iar cu ocazia asta doresc si eu sa le transmit "La multi ani!" celor ce astazi isi sarbatoresc ziua de nume. happy

| Orannginna a răspuns:

Mda...ma mai cheama si Maria. big grin

La multi ani celor cu "Andrei"/"Andreea"! happy

| diana a răspuns:

Da kiss
Ma mai cheama si Alexandrakiss

| mikey a răspuns:

Salut.
Ma cheama Petruta, imi vine de la Sf. Petru.
Bye!

| DeeaPustoaica a răspuns:

Al doilea prenume al meu este Andreea. Din pacate, nu pot fi fericita deoarece miercuri bunicul meu a murit, vineri l-am inmormantat... multumesc celor care au urat La multi ani tuturor Andreeilor. La multi ani si din partea mea tuturor!

| Lary a răspuns:

Azi e ziua mea de sfantbatting eyelashesla multi ani mie si tuturor celor cu nume de Andreea /Andrei

| I.Love.Football a răspuns:

Sarbatoritilor de astazi: Sa fiti iubiti, fericiti si sanatosi!
Petreceti astazi, dar pastrati'va si pentru mainehee hee, ca e Ziua Nationalabatting eyelashes.
Eu port numele de Mihaela. Iar la mine e si 2 in 1 (zi de nastere + onomastica in zile consecutive).laughing

| deleuandrei a răspuns:

Mersi mult. andrei ma numescwinking

| Summer Memories a răspuns:

Nicoleta :X

De Mos Niculae e si ziua mea :X

Răspuns utilizator avertizat
| motzata a răspuns:

Merci:*

| motzata a răspuns:

Si app.ma cheama si Andreea si Elenawinking...La multi ani tuturor celor care poarta numele ANDREEA SI ANDREIwinking

| daminushh a răspuns:

Andreea -Stefaniabig grin 2 nume incahee hee

| ElFenomen a răspuns:

Nu e chiar nume de sfant dar e numele unei sarbatori FLORIILE

| ☼loli☼ a răspuns:

Eu sunt Ioana happy la multi ani toti andreii si andreele big grin

| xu a răspuns:

Elena:pe

| Aly07 a răspuns:

Pe mine ma cheama Andrei, multumesc si La multi ani tuturor celor care mi-au furat numele laughing.

| buli a răspuns:

Da, port numele de Constantin.

La multi ani sarbatoritilor de azi! sa fi-ti sanatosi, iubiti si sa aveti parte numai de bucurii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreea...Si multumesc pentru urari!hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Florina(Floriile-Intrarea Domnului in Ierusalim)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idem @scelerat, acum am aflat sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Camborgia!
cand e ziua mea?