| galina29 a întrebat:

Puteti sa imi dati ceva ideii cum sa confectionez martisoare? Imi trebuie ceva simplu, insa mai mare, mai mult pentru decorat, de agatat pe usa, ceva ce se confectioneaza usor si repede...din hirtie sau ata.

1 răspuns:
| alice9467 a răspuns:

Pe siteul www.martisoare-shop.ro gasesti accesorii de baza pentru confectionarea martisoarelor ( snur martisoare, pungute, cartonase, cutiute) si martisoare ambalate pentru a te inspira asupra modelului.
Succes!