| Marriiee14 a întrebat:

in 28 am carnaval, vreau un costum simplu si care pot sa il confectionez eu. Vreau ceva gen o domnisoare din inalta socetate sau nu stiu ce ideii imi dati si cum as putea sa fac asta.happy
Multumesc:*
P.S.

Răspuns Câştigător
| AlexGandra a răspuns:

Pai, o rochita, ce culoare vrei, si fa o coroana din hartie, ai grija sa se potrivesca, sau poti sa gesesti la diferite magazine, si daca vrei, pune o peruca sau du-te la coafor pentru o frizura mai sofsticata. Sper ca te-am ajutat!

6 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Sunt barbat si asta e raspunsulbig grinOMNISOARE IN INALTA SOCIETATE NU SUNT! Poate doamne de companie! INTREABA-TI MAMA EA STIE CEL MAI BINE!

| Marriiee14 explică (pentru stlucian):

Pai dragul meu baiat, daca tu nu intelegi semnificatia cuvintelor:"DOMNISOARE DIN INALTA SOCETATE"sau nu vrei sa intelegi e problema ta si ce crezii ca nu stiu ce inseamna "doamne de companie"? smug

| stlucian a răspuns (pentru Marriiee14):

Zi zaou cu limba scoasa

| EvelinaRegal a răspuns:

Pai o rochita pana la genunchi ca de printesa mov ar fi dragut cu o palarie micuta

| Marriiee14 explică (pentru EvelinaRegal):

Vreau ceva mai...mai special cumvathinking

| crm11 a răspuns:

Eu ti-as spune sa te faci cowboy sau politista sunt frumoase si usor de facut (pentru cowboy: un tricou, pe deasupra o camasa in patratele pe care sa o legi in fata,daca nu ai poti sa iei una de la tatal tau,o pereche de blugi,cizme si o palarie!)(pentru politista :o perche de pantaloni la dunga negri, niste pantofi cu toc negri, o camasa albastra mai veche pe care ai putea scrie, sau face un desen ceva, un pistol de jucarie) happy
sper ca te-am ajutat