| superpissy40 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti o poveste amuzanta si/sau infricosatoare pe care ati avut-o? Cea mai amuzanta/infricosatoare primeste funda, iar ceilalti vot! Puteti sa imi spuneti mai multe daca aveti!

Răspuns Câştigător
| AdeeLinee a răspuns:

Buna.
Pai...imi amintesc ceva de acum 2 anilaughing
Eram la o prietena, mama ei vroia sa faca copanele la cuptor.A sunat telefonul, ea s-a dus sa vorbeasca si eu cu prietena mea am plecat din bucatarie.Mama ei a lasat usa cuptorului deschisa si a intrat motanelul familiei,nefiind atenta, concentrandu-se pe convorbire a bagat tava cu copanele in cuptor si a inchis una, dupa aceea a plecat.laughingEu cu Daria am simtit un miros puternic si intepator.Ne ducem la bucatarie in acelasi timp cu mama ei, si cand deschide usa ce sa vedemlaughing)))) Era pisoiul speriat, zburlit si cu parul arslaughing))
Asa cand povestesc nu e amuzant, dar daca vedeai sigur te amuzai teribilhappy

3 răspunsuri:
| Roxana_7837 a răspuns:

Amuzanta:
Eram intr-o vara la tara cu verisorii mei:Andreea si Ionut si se facuse seara, Andreea a hotarat sa ne paraseasca pentru a merge la casa ei si noi am ramas in curte.Mie imi era cam somn si m-am dus sa ma culc in casa mai mare.Verisorul meu s-a dus in casa mai mica ca sa doarma cu bunica. Bunica stia ca i se face sete noaptea ca de e ''setul" si i-a adus o cana cu apa pe care a pus-o pe masa de langa pat.Pe la 3 noaptea i se face sete lui Ionut. Mamaie era obosita si nu a mai vrut sa stea sa vada daca bea apa el fiind si mai mic cam 8 ani.Era 5 ceasul si s-a trezit asa speriata mamaie si intuneric fiind a pus mana in pat si a vazut ca Ionut nu mai era.A cautat prin casa cu lumina stinsa si nimic.A inceput sa creada ca a plecat de nebun pe afara. Aprinde lumina si...

Apare Ionut dormind frumos in picioare cu mana pe cana de apa fara ca sa fi apucat macar sa bea. Funda?

| YoanaYo a răspuns:

Iti spun una jumi-juma laughing
Eram odata la tara, cu sora-mea si cu vara-mea. Vara-mea e mare fan anime...si in seara aia ne-am uitat la un serial de-ala "Fata Iadului" terifiant laughing. La un moment dat eu simteam ca fac pe mine de frica si m-am dus la baielaughing...cand sa ies (usa se deschidea in afara) ele 2 erau in spate si au stigat :"Bau!" am sarit in sus ca o apucata din filmele cu "Tom si Jerry" si am aterizat in pat, cu capul in perna, abia respirand laughing

Faza e ca fetele nu am strigat un "bau" puternic, de speriat...era un "bau" cu rasete... deci iti dai seama laughing

| BeLLLLLa a răspuns:

Eu zic una mai scurta desi am multelaughing
am facut kaka pe mine in timp ce plecam de la scoala acum 2 ani parca:s :d dap
eu am 14 ani jumate acum laughing iti dai seama rolling on the floor tot drumu am alergat pana acasa sa ma duc la wc si cand sa-mi deskid pantaloni
opsssslaughing)
am facut laughing
nu mai stiam ce sa fac
si am inceput sa urlu si sa plang ca o vaka
laughing
dapsii mai am multe dar sa ma mai gandesc:X:X:happy:*