| Jeff4Ever4Me1Lov3You a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti jocuri asemanatorare ca Hero Rising. CEl care imi spune cele mai multe ii dau (Fundita+Vot).

Răspuns Câştigător
| 3ntzz a răspuns:

Ce coincidentza!
Intrebarea asta am pus-o si eu mai de multt.
Si am pimit un raspuns destul de satisfacator, si-anume : S4League.
E foarte misto!

5 răspunsuri:
| Orhorien a răspuns:

Ai putea să încerci League of Heroes.

| marius1995rr a răspuns:

Pai care seamana cel mai mult cu Hero Rising sunt deadspace si lost planet (1 si 2) mai sunt si alte jocuri dar nu seamana cu Hero Rising! asa ca dai funda?

| YulYaNnN a răspuns:

rolling on the floor da sunt multe dar cel mai nou si 3d aparut este Champions Online
poti crea si da puteri/tehnici/magii eroului pe care il creezi si...
nu numai atat poti zbura, ridica obiecte si le poti arunca
winking eu il am si til recomand si tiewinking

| JackyStorm a răspuns:

Champions Online exista si pe xbox360 sau playstation2 sau doar pe calculator

| JackyStorm a răspuns:

Champions Online exista si pe xbox360 sau playstation 2 sau doar pe calculator?