| mariohardy a întrebat:

Cum pot downloada Hero Rising? pls puteti sa ma ajutati? big grin

29 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu dar mai caut fai si tu asa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lucu sa stii ca trebuie sa fii registrat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... poti sa downloadezi jocul dar dai bani cared... deci mai bine asteapta pana cand o sa fie FREE!, ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie dowload hero rising si iti apare dar trebuie sa astepti mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baieti exista hero rising jocul? daca exista de unde il pot lua?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde gasesc hero rising?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu n-am reujit sal downloadezi keep looking for it!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa il descarci fara banii. da se poate. doar ca trebuie sa ai unn program anume:free on teniilas sau free onet digall.numai ca aceste programe costa 20 de euro.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu il vreau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista scuze asa de socat sunt si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oameni buni nu stiu de unde sa descarc hero rising dar sunteti sigur ca-i pe pc? daca e pe ps2 am emulatortongue care vrea sa il ajut cu un emulator add id mytongue filip.vip99winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da boule prin net si scrii hero rising dowlaond

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista trebuie sa treci de testele lui hall si dupa aia ti-l da. Dar trebuie sa scrii un cod nu stiu de care care il gasesty in magazine dysney din malluri (adica 50 euro
)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite cum dai pe mariohardy.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nu exista jocu ala e facut
de ei dc crezi ca arata 8 misiuni atat
daca era puteu sa fie mai multi players unde jucau ei da sunteti idioti rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa il downloadezi pentru ca se joaca pe consola nu pe pc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incercati pe site-ul asta: http://reactordownloads.com/......r-file.asp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care are saitu id viorel_sonic@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu mai pot de draci l-am cautat o framada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu mai pot de draci l-am cautat o gramada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.herorising.co.uk/ eu am cautat si asta e site-ul

| alex10ro a răspuns:

Deci chiar daca e cu bani siteul dar mai bine free in fine va rog sa mi-l dati a da si oricum daca termini mini joculetele alea de pe dysnei degeaba iti apare un videoclip si atat

| alex10ro a răspuns:

Id-ul meu este dayro_moreno_36@yahoo.com daca voi gasiti siteul de pe care pot dawloda jocul

| Jeraticx a răspuns:

Ba caut caut nu prea stiu nu te injur nu-ti zic numic terog n-am nuci o treaba cu tine ca asti daca il gasesc iti spun ok
vb. pa

| cosmynutz320 a răspuns:

Http://www.herorising.co.uk/ uite asta e siteul! la scris un anonim la raspunsuri! incearcal

| cosmynutz320 a răspuns:

Este o problema la download linkul este http://www.herorising.co.uk/ dar trebuie facut cont! ai acolo niste mini jocuri multe care trebuie sa le treci pe toate! doar asa iti da mr.hall jocul in realitate! ding dong de asta in film nu ati vazut multi jucatori online! cati dintr ei crezi ca au reusit sa treaca testele! in fine! daca treci testele si iti da jocul te rog id-ul meu este "cosminmci"contacteaza-ma.plz

| bitzasnoopy a răspuns:

Imi dai 10 Euro si ti-l dau full