| adina_6125 a întrebat:

RASPUNS URGENT! care carte e cea mai buna...nu plange sub clar de luna sau las-o mai moale cu fantomele? FUNDA

PS:daca nu ati citit cartea ati putea sa va uitati pe net si sa imi spuneti parerile voastre.va rog frumos.si apropo va intreb pentru ca plec in vacanta o saptamana cu parinti si nu am ce face pe drum sinu am bani sa le cumpar pe amandoua acum.

Răspuns Câştigător
| Scândură a răspuns:

Buna! Cumpara "Nu plange sub clar de luna" am citit-o si e super, are suspans, romance, varcolaci, fete frumoase, intrigi!
E poveste de dragoste dintre un varcolac si o fata, intr-un fel de tabara, unde se intalnesc sub clar de luna!
Sigur iti va placea!
Eu ti-o recomand!
Spor la citit!

1 răspuns:
| SMA a răspuns:

Nu am citit nici una din cele doua, dar Nu plange sub clar de luna mi'as dori enorm sa o citesc. Mi'a atras atentia titlul la inceput, apoi povestea, pare interesanta. Eu zic sa o cumperi pe asta. Noroc!