| anonim_4396 a întrebat:

Re al, la metin2 empire(cronikal)de la o vreme contul meu nu mai merge nici a munor prieteni.Imi puteti spune de ce?

46 răspunsuri:
| SexAndDrugs a răspuns:

Pai nu iti merge deoarece s-a dat restart la server...
Si daca iti apare server down inseamna ca se lucreaza pe server ( deci nu te ingrijora ca nu patesti nimic )

| Daysee a răspuns:

Nu`ti merge pentru` ca ii serveru` offstraight face.Asa imi skrie sh` miesad. Probabil ii mentamenta de`aia cum so numilaughingthinking, si se fac schimbari big grin. Sper sa se rez0vle pr0blemawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se da RE (restart la server) de asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu frate asa face si a meu si a lui varamiosad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce asa e se da restart

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu merge pentru ca iti dau ban ca joci pe server privat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand e gata? pls ziceti-mi ca abia l-am downloadat si zice server down.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca va banat gm bai desteptilor
macar spuneti acolo ce lv aveti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tia dat ban permanent

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba de unde se dowloadeaza metin2 empire bagati saitu cum sal dowlaodez

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca esti atit de prost la cap fmm

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa ei un petch noubig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil ca cineva tia ghicit parola si id si tia schimbat-o

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mah plzzz ziceti-mi care e pew hero ca numi mere de ieri de pe la 5 asa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da daca ai intalnit un om cu numele GMadministrator si te-as intrebat contul si i l-ai dat e un prieten de-al meu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dati-mi si mie siteul de la pacher plzz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca esti prost si nu stii sa iti scrii contul!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are ceva daca am placa de 32; 512 ram si procesor de 900 imi merge metin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

angry nu stiu cum sal downloadezangry

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce are

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce are

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Download de aici http://www.empiremt2.eu/download.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ziceti-mi si mie de ce la uni le merge si la alti le scrie server down dabea mi-am facut cont si nici n-am intrat pe el ca mereu server down. Va rog daca stiti sa scrieti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce scriu la metin empire la ultima casuta acolo stiti voi sub casuta de stergere caracter

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca esti prost ba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toti cei precedenti losers! man eu is profesionist p cronikal nu se da restart doa ca gmul ala face modificari schimba clentu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E metinul tandari rau de tot nu mai mere nu ia mai facut revizia nimenilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca da servar down trebuie sal descarcati din nou si merge!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum se downloadeaza metinu asta?