| GaNeA001 a întrebat:

Reau niste idei de farse, nu prea indraznete si sa nu necesite PREA MULT efort. Funda!

2.
Stiu ca e cam prea devreme dar nu prea am ce facerolling on the floor Cine poate sa-mi dea rolu capitanului la capra?
cam atat stiu :
Eu sunt garcea cel vestit
Din strada de jos venit
Conduc flota si marina

sau sa-mi dati altul. Dar doar rolul lui! Funda

Răspuns Câştigător
| BringMeTheHorizon a răspuns:

Farse..ai putea acoperi vasul de toaleta cu folie de plastic ..inainte ca cineva(de preferat baieti) sa se duca sa faca treaba micatongue...sa sa lipesti tot folie d-asta la intrarea pe usa (usa trebuie sa fie deschisa ) pe la nivelil fetei tongue..sunt multe caute pe youtube best prankswinking

0 răspunsuri:
Întrebări recente