| AnGeL a întrebat:

Dati-mi s mie idei de farse pentru azi

Răspuns Câştigător
| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Pai...ai putea sa ii pacalesti pe toti ca nu se fac ore, sa ii pacalesti pe colegi ca ai oboala conatagioasa si sa vii cu masca la scoala si alte chesii de genu.

1 răspuns:
| Timmotey a răspuns:

La telefon alea sunt bune iii zici ca a murit nustu ce ruda incepi sa plangi etc sau te dai la un coleg din clasa si ii zici ca e pacaleala sAu...iii zici unei fete ca e murdara in cur si de fapt nu e si aia se chinuie sa vada unde e murdaralaughing sau scoti o barfa despre nu sh ce fata ca s-a culcat cu nu sh cine prin clasa si atunci baaammm pacalealalaughing