| DestinyDD a întrebat:

Recomandati-mi si mie niste tigari cu arome in afara de Vogue.

6 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Trabuc

| f1r3TiG3R a răspuns:

Tigara electronicaaaaaaaaaaaaaaaaa

| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Buna uite aici
Virginia Slims
Glamour
Uno
Parliament Slims
Cele mai aromate sunt astea Vogue Arome si Glamour. Daca vrei insa arome de arome, cauta Kiss, dar iti zic ca se gasesc extrem de greu.
Mai sunt unele negre, foarte tari (10, 1, 10) numite Sunday Fantasy, au aroma de ciocolata (sau struguri), insa mirosul este foarte puternic, nu se mai simte mirosul de tutun.
Eu zic sa ii iei Glamour.

| THCC a răspuns:

Sunday's fantasy

| Didiy a răspuns:

Virginia slims,kiss, glamoure, cam atat imi vine acum in minte :d

| DestinyDD explică:

Ms mult kiss se gasesc in magazine?