| OanaXD1D a întrebat:

Am auzit ca cele mai bune tigari slim sunt Vogue si Glamour si as vrea sa stiu si eu toate aromele. Din cate am inteles Vogue roz patrat este cu aroma de ciocolata si cel rosu este cu capsuni. Dar as vrea sa stiu si celelalte arome (daca mai sunt) si aromele de la Glamour. Si de asemenea as vrea si niste pareri gen cum vi s.au parut, ce imi recomandati etc. Mersi anticipat! :*

2 răspunsuri:
| Cdo a răspuns:

Eu nu ti-as recomanda nimic. Mie cele mai bune țigări slim mi se par Virgina Premium sau Kent blue(care nu e chiar slim). Glamour nu sunt bune, sunt un fel de Viceroy subțiri. Este părerea mea, depinde ce îți place ție. Dar mai bine nu mai fuma!

| OanaXD1D explică (pentru Cdo):

Mersi de raspuns! happy Faza amuzanta e ca nici nu o fac. laughing Dar ma gandesc daca sa ma apuc sau nu si na, ma informez, sa stiu cu ce sa incep. laughing Ca nu e mare chestie, sunt fumatoare pasiva deci ce ar mai fi sa fumez eu insami. Si daca e sa o fac vreau sa fumez ceva "lite" ca sa nu devin dependenta si cele cu arome cred ca sunt numai bune. Adica nu lasa nici gust si nici miros neplacut.