| anonim_4396 a întrebat:

Recomandati-mi si mie niste tigari mai fine dar usoare nu tari,pana acum am incercat doar winston,winchester,pall mall si kent si nici unele nu mi se par fine, ce tigari fine imi recomandati.

8 răspunsuri:
| Fanatic a răspuns:

Dunhill albastru sau slims

| Ciucurel69 a răspuns (pentru Fanatic):

Dunhill albastru de cat sunt de 0, 8 sau 10?

| Fanatic a răspuns:

Nu mai stiu, fumam acum 2 ani dunhill albastru, da incerca o sa-ti placa sigur.app daca esti incepator mai bine lasale dracu cat mai poti

| Sh4Dow a răspuns:

Mai bine lasa'te.

| xXdoareuXx a răspuns:

Vogue...in general alea subtirihappy

| Weider a răspuns:

Mai bine respiri si inspiri.

| Soowhaat01 a răspuns:

Bună!

Ai putea să încerci " Virginia mentolat ". Nu știu dacă le găsești, sunt un picuț mai rare. Dar la magazinul de lângă mine, mereu are laughing.

Însă, pe la alte magazine mai rar.

Au gust de mentă și sunt super ușoare.

Sper că te-am ajutat.

Peace ^.^.

Răspuns utilizator avertizat