| Qxigen01 a întrebat:

Vreau sa ma mut pe dunhill deoarece m-am cam saturat de winston, pall mall, kent(mai ales kentul care a inceput sa fie gretos...). Pana acum am incercat 2-3 tigari dunhill rosu si erau foarte tari. Ce dunhill e mai slab/usor?

3 răspunsuri:
| Urzi23 a răspuns:

Eu zic sa te muti pe DSE 901 adica tigarea electronica deoarece peste 30 de ani te vei muta la Fundeni sau la Belu
Ps eu zic sa te muti in tagma nefumatorilor

| klau95 a răspuns:

Poi frate Qoxigen nu ati mai ramane nicun oxigen in plamani daca tu respiri numai fumu de la tigarii.in toate tigarile se gasesc 2000 de substante si toate toxice.si intr-o tigara se gasesc 40 de de substante.
Pa Pa!

| Robertttttttt a răspuns:

Dunhill mentolat e cel mai bun frate! sau varianta dunhill alb