| theStar a întrebat:

Recomandati mi si mie o super mega comedie la care sa rad cu lacrimi

Răspuns Câştigător
| DarQueen a răspuns:

SuperHero movie - nu cred ca sunt vreo 5minue in care sa nu razi la filmul asta. Eprea beton. laughing Ti-l recomand cu caldura.
Si ar mai fi, tot din categoria asta, American Pie(toata seria 1234567), Scary Movie (toata seria) si Disaster Movie, sau Dracula Dead & Loving It. Si astea merg laughing
Daca mai vrei sugestii, lasa-mi un mesaj pe prvwinking
Vizionare placuta si spor la descarcat. happy

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| enemig0 a răspuns:

King pin, There's something about mary

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rat Race

borat

ali G

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

.Ti-as.recomanda.ceva.din.teatru.piesa.Ianche,Tache.siCadir.cu.Birlig.maiestru.Beligan

| felix2007 a răspuns:

Puricele. E o piesa de teatru, razi de la inceput pana la sfarsit.(e cu Constantin Cotimanis, Horatiu Malaele...+++)