| littlegirl07 a întrebat:

Referindu-ma stict la TALENT:cine merita sa castige Romanii au Talent?

Răspuns Câştigător
| nobody5568hf a răspuns:

Locul I-Narcis Iustin
Locul II- Adrian Tutu
Locul III- Medea Madalina
(cel putin asta e parerea mea)

13 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Adrian Tutu. Parerea mea la alti este alta depinde acum cum voteaza telespectatori.

| Oxanna a răspuns:

Pai...
locul I Adrian Tutu
locul II Cristina&Alina
locul III Dinu Valentin

| Deea a răspuns:

Rebeca, narcis iustin sau valentin dinu.

| ღNameღ a răspuns:

Tut adriana si ioana...nu mai stiu cum o chema

| ღNameღ a răspuns:

Scz.vroiam sa zic tutu adrian

| PatryRox a răspuns:

Iustin Narcis Ianau... dar eu totuusi tin cu Adrian Tutu love struck

| Lαααα a răspuns:

TOATA LUMEA [inclusiv fetele gen 10-17 ani si babele miloase] il voteaza pe tutu adrian pentru ca e frumos n-are parinti hai sa plangem.Are talent...dar nu merita locul 1! DELOC! Eu sunt trista ca nu a castigat trupa DFC pentru ca aia chiar aveau talent! Referitor la castigatoe e Narcis Iustin Ianau.Ala e talent.

| ioanaabt a răspuns:

Sunt multe persoane talentate in acest concurs, dar baiatul de la Bacau si cu fetita care a cantat Ave Maria in tura a doua cred ca merita cel mai mult. Si dupa cum am observat eu, ei sunt i preferatii juriului. happy

| criiisa a răspuns:

Tutu Aidrian sau Iustin Ianau, din punctul meu de vederehappy

| criiisa a răspuns:

*Adrian

| bebetho a răspuns:

Eu consider ca baiatul cu beatbox-ul are un talent nativ si Rebeca Neacsu, in rest e vorba mai mult de exercitiu si multa munca. Dintre Rebeca si Cosmin mi-as dori sa castige Cosmin desi cred ca ce face Rebeca e mai greu.

| lavinia1994 a răspuns:

Ianau iustin happy! si valentin dinu tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Narcis Ianau