| Beastboy a întrebat:

Merita sau nu adrian tutu sa castige? (de la romanii au talent)

17 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Merita, nu merita... ce mai contează? A câştigat premiul, e de ajuns.
Dar ar fi fost frumos ca şi ceilalţi să primească măcar 1000 de Euro sau măcar primii 3, că doar de aia s-a făcut Top 3.
România... oh go on

| ZEU93 a răspuns:

E si el talentat dar iustin (desi nu-mi palce) este mai talentat decat el, asta-i adevarul.

| solumaam a răspuns:

Logic ca daca a castigat inseamna ca merita laughing
Ce intrebare este asta?
Alegerea a fost facuta si deduc ca tu ai fi dorit sa castige altcineva si de aceea ai pus intrebarea!
Merita Basescu sa ne fie presedinte?
Pustiul a stiut cum sa se prezinte si a venit cu lectia facuta laughing

| Ananas2 a răspuns:

Eu cred ca merita.
el nu are parinti si nu are cine sa il ajute cu banii. poate sa o duca si el mai bine de acumlaughing... sigh
este si talentatlove struck

| YoungSteve a răspuns:

@DjSmoKEE in sfarsit cineva cu capu' pe umeri. Ce draq bai fetelor voi daca vedeti unu d'asta de vreo 17-18 ani.vai ce "bun"e, uite ce "talent".voi vedeti doar povestea lui si cum arata.ala nu e hip-hop.v-am lasat peace sign astept stupid fetelorraised eyebrows

| Laurici :x a răspuns:

Din punctul meu de vedere, Adrian a meritat sa castige. Romanii au votat, si eu au decis ca el are talent, si chiar are. Poate ca si faptul ca nu are parinti a impresionat mult, insa, cel mai important e ca are talent. Isi compune singur piesele si le canta.Cum a spus si mihai Petre : "Reuseste sa transmita mesajul", asta e cel mai important la o melodie,mesajul,caci atata timp cat canti si nu transmiti nimic, degeaba canti.
El e un baiat extrem de norocos, Dumnezeu a compensat lipsa parintilor cu acest dar.
Mie mi-a placut cu deavarat si l-am votat. Mi-a placut si Valentin Dinu, cei doi au fost cei care chiar aveau talent.
A meritat sa castige, va deveni un Eminem al Romaniei, cu a sustinut si Andra.

Tu ce crezi?

| Laura_2393 a răspuns:

Parerile sunt impartite. Uni spun ca a castigat pe merit alti sunt de parere ca nu doar talentul ci faptul ca acesta a evidentiat problema s-a (decesul parintilor) ar fi atras compasiunea telespectatorilor. Pe anumite site-uri se mai vorbeste se de ideea de masluire a massurilor: concurentul de pe locul 3 nu a putut fi votat -pana la sfarsitul votingului. Doar ca pana acum sunt doar speculatii pe internet. Mie personal mi-a placut cum a cantat si a fost unul dintre preferati mei asa ca nu pot spune ca fac parte dintre cei nemultumiti ca a castigat Tutu Adrian. Tu ce parere ai?

| myru_6393 a răspuns:

Sincer mie mi-a placut cum a kntat si nu cred ca doar asta a contat red ca oamenii sau mai gandit si la situatia lui de aksa atunci cand lau votat oricum are voce si poate va merge mai departe big grin:X

| Beastboy explică:

Pai...mi-a placut cum a cantat doar ca acest concurs se numeste "romanii au TALENT". Daca sar fi luat numai dupa talent cu siguranta ca acel contratenor Narcis ar fi castigat. voi cine ati fi vrut sa castige?

| Beastboy explică:

Crossbuster esti belea. f tare faza cu "romanii batuti de soarta" rolling on the floor. Lasand gluma, narcis trebuia sa castige. MULTUMESC oricum tuturor care ati raspunshappy

| CubDeGheață a răspuns:

A merittat! Parerea mea...are talent. Mie una mi-a placut cum a cantatlove struck. Si plus ca daca nu merita ...adica daca nu avea talent nu mai castiga. Poate ca si situatia financiara a contat putin. Unii oameni au fost impresionati de situatia lui, este orfan happy. Dar totusi eu cred ca se pricepewinking.

| CubDeGheață a răspuns:

Da,erau mai multi talentati. Si aveti dreptate...cei 2 iustin si valentin(sau cum il chema) meritau si ei un premiu.winking

| pisicacool a răspuns:

Nu in niciun caz nu merita baiatul asta. dupa parerea mea : locul I- narcis, loc II rebeca si III doamnele acelea mai plinutze si. referindu-ne la rebeca. mi-se patre o minule ca la doar 7 ani sa aiba o voce asa angelica o iubesc mult. Cred ca nu m-am uitata la,, romanii au talent,, ci la,, dansez pentru tine,,, deoarece premiulk I a fost acordat pentru cazul in care se afla adrian nu pentru voce deci NU merita

| DjSmoKEE a răspuns:

Nu premiul de catre juriu a fost acordat din mila deoarece era un om batut de soarta dar hip-hopul ala prost cu doua versuri rimante n-am ce sa zic valoreaza 0. parerea mea

| FizoxX a răspuns:

Bai FRATILOR cum sa merita sa castige,pe toti va aduc,ca bla bla ca iau murit parintii, daca iau murit parintii merita sa castige in fata unui talent adevarat(narcis) care chiar are o voce adevarata, toate persoanele care l-au votat pe adrian nu au mai putin de 7 stadioane pline ale stadionului steaua.sa fim sinceri nu vi se pare nimic dubios?,bun alta chestie,toti zic ca a avut un mesaj bun ca nu stiu ce,bun mesaju lui a fost bun, dar nu este talent! ci doar un bun compozitor, pe de alta parte unu ca narcis se naste rar de tot sa fim sinceri acum ca la varsta pe care o are canta ca o adevarata soprana

| Romutv a răspuns:

Cu siguranta NU.Sa vorbesti cum o face el nu este un talent, oricine ar putea face una ca asta.Erau multi altii mai talentati decat el,cum ar fi Narcis,Cosmin, Cristina si Alina, Rebeca si VALENTIN(cel care ar fi trebuit sa castige) este talentat si are o voce de invidiat.Luca,Stefan,Akikai,nu sunt talentati! Este doar ceva ce se poate face prin mult exercitiu.Ar fi fost bine daca ar fi acordat premiul oricui altcuiva in afara de TUTU.Cei 2 care nu aveau ce cauta in finala erau TUTU si LUCA.

| Crossbuster a răspuns:

@XEmoStarGirlX Si crezi ca ar merita premiul doar pentru mila? Scuze dar se numeste "Romanii au talent", nu, "Romanii batuti de soarta".
Nu merita, pentru ca nu are nici un pic de voce, tie doar sa vorbeasca, si asta mi se pare un talent 0.