prfml
| prfml a întrebat:

S-a incheiat prima editie a concursului 100%Adevarat de pe Otv, ce parere v-ati facut pentru cei care au urmarit-o?

9 răspunsuri:
prfml
| prfml explică:

Castigatorii, au dat sms astazi, deci cei care au dat de la inceputul saptamanii nu au avut nici o sansa, pur si simplu au facut opera caritabila, nu stiu cum invarteau ei numerele acolo, dar cred ca au inceput cu ultimele sms trimise, mai m-a deranjat faptul ca nu au oferit flori tuturor invitatelor, ceea ce face ca celelalte invitate sa se simta neapreciate ca femei, Pepe si Ramona vorbeau uneori in acelasi timp sau Pepe o intrerupea pe Ramona cand prezenta, se face deosebire intre invitati, artistii intra in emisiune pe intrarea din fata iar ceilalti pe intrarea laterala, puteau sa fac intr-un fel sa nu se vada diferentierea.

| EUSIATIT a răspuns:

Orice inceput e greu Dar a fost acceptabil atit cit am vazut eu. toata lumea se inghesuie poate cistiga...sanse minime ...si apoi daca nu reusesti sa faci ceva muncind .de pomana,,,,, nu sunt pentru acest mod de a avea ceva ...asa ca nu cred ca o sa mai privesc otv simbata ///////////

| giovana a răspuns:

M-am uitat pret de 10-15 minute si am fost dezamagita. Pepe concura cu Ramona. Pepe nu are vocabular adecvat unui prezentator, Ramona era spumoasa si vorbea frumos. (chiar m-am mirat ca a acceptat o emisiune la 0TV) Au incercat sa faca ceva dar nu se pricep inca la detalii (vezi observatiile lui prfml) si nici nu au de unde, pentru ca nu sunt scoliti nici unul. Greseli grave de imagine ...etc. Cncluzia: nu mi-a placut si de fapt nici nu ma intereseaza postul 0tv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea sau aruncat cu mertzane si cu apartamente pa criza asta ..sa nu faca careva infarct happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie unu mi-a placut show-ul. pana la urma cred ca e 100 % Adevarat! Am urmarit OTV luni seara cand DDD a inmanat castigatorilor cheile de la apartamente si marti de la mertzane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa castig

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vi se pare ca toata emisiunea este cusuta cu ata a; ba, mai ales ca extragerea o face " mincinosul" de calculator, daca la loto suntem suspiciosi cind extragerea se face manual, pai cind extragerea se face cu un calculator si ultimile 3 numere nu-s aratate, ce ar trebui sa cred, stiind ca cu un calculator putem arunca in aer si pentagonul, asta ca o metafora adresata celor ce sustin ideea ca : D-; e, e adevarat, ma refer la mincinosii de la 0tv e cu zero cu buna stiinta

| cristina_3244 a răspuns:

Sunteti super, atat Pepe cat si Ramona.bv

| cristianasecan a răspuns:

Cind incepe o a doua editie?