| superman12494 a întrebat:

Sa scrieti daca va este frica de muzica
Requiem for a dream

6 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

...What? Sa-mi fie frica de o melodie? Ce-ai fumat azi?

| thegatekeeper a răspuns:

laughing Nu, nu mi-e frica de "Requiem for a Dream", de ce mi-ar fi? Are, intr-adevar, ceva mai dramatic in felul in care suna, dar nu ma sperie asta, imi place melodia.

| Buuff a răspuns:

Am auzit de un stil de muzica care te drogheaza.(iti provoaca halucinatii) despre asta e vorba? laughing

| superman12494 explică:

Ai dreptate Cris_2263 si mie mea fos frica cand l-am auzit primele date si noaptea ati da halucinati groaznice cand e lumina stinsa si esti singur

| Aluiin a răspuns:

@baaang e vorba de iDoser. e plictisitor, si nici nu-si face treaba
@smecherelul nu, e superba melodia happy

| Criss_2263 a răspuns:

Nu imi este frica...

mi-a fost la inceput...

este o melodie putin "infricosatoare" si daca o asculti noaptea da iti cam provoaca halucinatii

imaginatia o sa o ia putin razna.

Întrebări recente