| missdeea28 a întrebat:

Sa spunem ca o persoana (care si-a facut pe diferite sieturi conturi cu acel e-mail) isi sterge contul de pe yahoo mess. eu imi fac cont (id) ca al acelei persoane!
pot sa am surpriza sa primesc mailuri de la acele sieturi?
plzz help dau fundizza!

Răspuns Câştigător
| aleee a răspuns:

Daca cel care a avut acest id il modifica si in siteuri nu vei mai primi, dar daca l-a sters si iti faci tu id nu vei mai primi! Mailu o ia ca de obicei cand iti faci un id nou! Deci nu vei primi decat daca id a fost sters si facut din nou!

6 răspunsuri:
| Miss Sintetic a răspuns:

In primul rand atunci cand cineva isi sterge contul de yahoo mail, acel cont nu mai poate fi luat. De ex am avut un id si l.am sters, apoi am incercat sa. l iau din nou si nu am putut.Atunci cand il bagam in lista zicea ca nu exista, dar nici nu mai putea sa. l foloseasca cineva.

| FemeiaPaiangan a răspuns:

Nu poti sa ti-l faci la fel.

| ღºioanaºღ a răspuns:

Nu cred. Dim moment ce a fost sters contul, si acele conturi au fost sterse.Deci nu cred ca se poate intampla asa cevawinking

| (0$t!n@ a răspuns:

Din cate stiu eu un id nu poate fii sters asa ca tu nu iti poti face altul de ex o fata are id ang_angel20 si tu vrei sa ti-l faci la fel nu poti pentru ca este deja.

| Roxxu13 a răspuns:

Pai nu...ca a fost sters contul.

| teenpress a răspuns:

Cel mai probabil o persoana isi face conturi pe diferite site-uri, sau intra pe diferite site-uri si scrie acolo mailul tau. Astfel tu primesti diferite mesaje de la persoanele acelea pe mailul tau. Nu toate site-urile cer confirmare prin mail.