| autom1289 a întrebat:

Am 2 conturi de insta facute (unul principal si unu secundar) pe 2 mailuri diferite. Am luat block de la o persoana pe primul cont si surpriza e ca am luat block automat si pe al 2 lea cont fara sa fi avut vreun contact cu acea. Daca sterg definitiv contul ala unde am luat bloc, o sa mai fiu blocat pe contul secundar?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

O intrebare din public, de la unul care nu are Instagram!
Poti sterge un cont blocat?
Pai cum ai acces la el daca esti blocat?

| Hyperion7 a răspuns:

Da.

| Standt a răspuns:

Ca sa vezi ca platformele astea stiu sa faca legatura intre conturile tale. Chiar daca au mailuri diferite. Asa ca, vei avea block in continuare.