| Reddfox a întrebat:

Sa zicem ca ti s-a terminat benzina in pustietate, dar ai la tine un cupon castigator, pe care scrie: Poti sa castigi 50L de benzina sau 12L de bere + pizza... Ce ai alege?

12 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cuponul este prea mic (ca format) sa ma pot sterge cu el in aceea situatie.

Daca am facut prostia sa merg in pustietate fara suficienta benzina, si mancare, atunci asta e...
Ori o iau pe jos pana dau de o localitate, ori stau sa cuget printre vise si ma-mbet cu berea DIN cupon. Macar voi muri fericit. big grin

Iar Lumea va mai fi eliberat de inca un prost.

| William a răspuns:

Aleg sa ma pis pe el de cupon. Cine pIm livreaza benzina sau pizza in pustiu?

| minrest a răspuns:

Se subintelege ca ti se si livreaza ce ai ales. Aleg benzina. Dar sa zicem ca ti s-a terminat benzina in pustietate, cea mai apropiata localitate e la 300 km, pe drumuri proaste si ai de ales intre 50 l benzina si 20 l apa in doua bidoane de plastic plus 6 pizza. Ce alegi?

| PersonajFictiv a răspuns:

Orice persoana ar alege benzina, nu cred ca o sa aleaga cineva ( pe bune vorbind ) pizza si bere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

12 cutii cu pizza + o bere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca cumva ai si-un telefon destul de bun incat sa prinda semnal in pustietate si daca vine cineva sa-ti aduca orice ai alege de pe acel cupon...
Nu mai bine suni tu cu telefonul ala tau bun dupa ajutor si gata

| MiruD a răspuns:

Benzina.
Dar dacă vrei să mori satul, alegi mâncarea.

| Desireღ a răspuns:

Păi dacă tot vine ăla cu pizza în pustiu, îi spun să mă ia și pe mine.

| BloodyLips a răspuns:

Berea si pizza ca sa am ce manca si bea pana in urmatoarea localitate forta steaua hey hey hey

| AntoniaRules a răspuns:

Stiu de unde e asta! happy
E de la "DaiDegeaba".winking
Ei au ales berea cu pizza, asa ca eu aleg benzina.winking

| OanaAndreea2004 a răspuns:

Pai aleg 25 L de benzina, 6 L de bere si pizza, FUNDA?