| TéÐÿ a întrebat:

Sal all!
Imi poate da cineva un pach de fifa 2011 care sa mearga la fifa 2008!
Ms *

3 răspunsuri:
| nsudfnaoudnaso a răspuns:

Nu merge pentru ca n-ai cum sa bagi grafica Fifa 11 la Fifa 08 esti prost de puti(Scuze da asta e cum sa poti sa schimbi asa din senin grafica)Cum fratele meu nu merge si tot Fifa 11 nu are patchuri inca decat unele ca sa mearga mai bine Fifa 11.

| nsudfnaoudnaso a răspuns:

NU se poate asta nu intelegi fifa 08 e fifa 08 cum sa treansefri ia-ti ma deaici patchuri fifa 08 http://www.fifaromania.net/download/categorie/fifa-08/

| TéÐÿ explică:

Prost esti tu eu nu ma refeream la grafica butule ci la transferuri... dar esti greu de cap straight face