| RaR a întrebat:

Sal am descarcat metin2 sg si cand intru imi zice eroare conectare la server stiti ce are?

35 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia din primul rasp is niste prosti mie imi merge metinul excelentwinking am fms +7/ ee +7 / sb +7/ih+7etcwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal da iti da asa in fiecare zii de 2-3 ori la ore diferite? daca da inseamna ca iti trebuie un program, nu stiu exant care?!; p

| nebunelullll_1465 a răspuns:

Lol...sv asta e blocat ppt ip roman ...va trebuie program de ascuns ip cum e : cel mai bun e proxy si ar fi o a doua optiune 2. Hotspot shield. funda?

| retardatul a răspuns:

Si mie imi zice eroare
e porcarie rau metin2 singapore asta

| retardatul a răspuns:

Nici mie nu-mi merge
o sa astept o saptamana si daca nu merge nici asa ma pun pe forummul lor si injur pe toti in engleza