| Pufoshenia a întrebat:

Help me TPU.Cand intru pe metin2 ro de 2 ori imi tot da eroare de conectare pe primul intrat ma intra iar pe al doilea imi zice eroare de conectare la server ce sa fac. fundita

4 răspunsuri:
| Ariia a răspuns:

Buna!
Spre dezamagirea mea si eu am jucat metin 2ro si cred ca problema este ca nu tiai scris numele corect.Sau e prea plim jocu ori cineva ti-a intrat in cont si se joaca acum.

Răspuns utilizator avertizat
| CalinBerindean a răspuns:

Instaleaza net framerk 2.2 care iti va da o viteza mai amre la internet si apoi instaleaza din nou metinul...

| DjVenom a răspuns:

Poate ca e probleme cu netu, poate ca nu-ti mergea sau poate aia faceau lucrari la server big grin