| EnjoiProSkater a întrebat:

Sal, cine are un cont pe metin2ro de lv 36 m-il dati pliz dau funda!

2 răspunsuri:
| EnjoiProSkater explică:

Nu ma i-am nev.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu cont pe UK daca vrei sa te apuci. Ultima oara cand m-am jucat avea lvl 37 dar l-am dat la un prieten sa il creasca.Eu nu am mai intrat pe el de 1 zi. til dau pe 50 lei. Poti sa imi pui banii pe card si ii primesc. Vorbesc serios fara minciuni.Adresa mea de messenger este akar. dark@yahoo.com.Armuri,arme,papuci si tot exhipamentul +6 +7. Daca esti interesat mai vb pe messenger.