| RaR a întrebat:

Sal imi apare o eroare cand deshid un metin privat the application failed initialize properly(0xc0000135). Click on OK to terminate the application.Am downloadat altu si la fel imi spune.Metin2 uk, us, ro imi merge

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuj ce are si la mine tot asa da-l chem pe un baiat sa rezolve problema big grin ca ma oftic sie u de asta crying

5 răspunsuri:
| RaR explică:

Am rezolvat problema trebuie un program framework 2. 0

| emyy_4547 a răspuns:

Poate ca ai ceva probleme cu kompuhappy
si eu am deskarkat un setver privet si imi meretonguetongue

| sebi13 a răspuns:

Ms daniel pentru raspunsul problemei

| sebi13 a răspuns:

Ms de raspuns daniel

| byBanatzanu a răspuns:

Imi puteti spune si mie va rog ce trebuie sa fac? si eu am aceeasi problema cu metin privat (blacknightmetin2) Metin2ro imi merge perfect dar la blacknight imi apare eroarea aia enervanta