| deyutzyk97 a întrebat:

Sal oare stiti adrese gen girlsense si i-dressup care sa nu trebuie sa dai bani dau funda...love struck

2 răspunsuri:
| BornFree a răspuns:

Lady popular... e un site in care iti faci o domnisoara o imbraci cum vrei tu avand la alegere o multime de haine in diferite culori.pentru. a plati hainele vei primi la inceput 2000 de $ si a trebui sa muncesti pentru a primi alti. Iti poti cumpara animale de casa, itipoti face tatuaje, poti merge la club si la piata. E un joc dragut ...parerea mea dc iti faci cont si nu sty ce sa faci ma poti intreba.succeshappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady popular, miss bimbo, stardoll