| Alfonso a întrebat:

Sal, sunt si eu suparat, ca mi-am luat Samsung Galaxi Fit, am intrat pe android market cu wi fi am luat angry birds si cand sa-l instalez imi da eroare, am incercat si pa SamsungApps, aceeasi poveste, si nu stiu ce sa fac! Va rog cine ma poate ajuta? Va rog eu frumos! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| luciannos a răspuns:

Se poate sa aiba o eroare jocul downloadat sau intra la setari si verifica
Daca nici asa nu iti merge inseamna ca jocul nu este bun.Ia jocu de pe wapdam, wapcorn, mobile9 nu te asigur ca vei gasi din prima versiunea buna.