| IliAntal a întrebat:

Mi-am luat Angry Birds de pe Android Market si nu stiu de ce cand ma joc tot timpul ma trezesc cu cost suplimentar. Oare de ce?
P. S. : sunt pe abonament

8 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Auzi? care varianta de angry birds ai copiat-o? cea moca sau cea care costa $? happy esti singurul care a patit chestia asta din cati jucatori de angry stiu eu happy

| IliAntal explică (pentru eandopuncttk):

Pai cand am luat-o din market scria cae free si cand mi se termina traficu pe net numa vad ca am cate 10 euro cost straight face

| eandopuncttk a răspuns (pentru IliAntal):

happy joci jocul dar inchide pachetele de date si ai rezolvat

| benny a răspuns:

Pai tu ce crezi ca te joci gratuit laughing ai uitat ca esti in Romania unde se fura pe fata si nu mai exista nimic gratuit laughing

| FiddleStick a răspuns:

Deoarece te joci prea mult si iti baga cost suplimentar.

| pYv a răspuns:

Simplu aplicatia foloseste internetul si tu nu ai optiune si cu wap inclusa in abonament.salut

| Si_Atât_Dey_1995 a răspuns:

Si eu la fel n-ar habar nu am mie nu imi apare!
incearca sa il mai iei odata daca poti

| Si_Atât_Dey_1995 a răspuns:

Sterge-l si nu te mai juca ca iti provoaca nervi daca nu esti prea calmhappy

P.S. nu e un raspuns bunhappy

Întrebări recente