| ionutz9912 a întrebat:

Sal TPU am o placa de skateboard RCO si nu pot sa dau ollie nu pot sa sar cu placa puteti sa imi dati niste sfaturi sau
tutoriale? Funda

1 răspuns:
| Crissie90 a răspuns:

Ia ceva cu roti din silicon nu dinalea, oricum din tutoriale nu inveti! aici doar cu cazaturi si julituri, incerci pana iti iese; oricum in mare ollie e usor, sunt fata si totusi mi-a iesit de cateva ori! incearca, poate nu stii exact smecheria dinaia nu iti iese, dar ca si schema e usurel.SUCCES!