| AndrewAndy a întrebat:

Hey TPU...am gasit ieri o placa(skateboard) in boxa si m-am uitat la cateva tutoriale pentru ollie pe youtube si azi tota ziua am incercat sa fac ollie si nu am reusit.Placa e o porcarie de la RCO. Daca mai exersez credeti ca pot sa dau ollie cu placa asta? Apropo:ce placa mi-ati recomanda? Port 42 si sunt incepator deci sa fie mai lata si usor de folosit.Sa nu fie prea scumpa.big grin

1 răspuns:
| Kristinx7 a răspuns:

Pai in primul rand daca exersezi mult poti reusi tot ceea ce iti propui indiferent cat ar fi de *greu* deci nu trebuie neaparat sa ai o placa super sau stiu eu ce nebunii ci pur si simplu ambitie bafta si sper ca te-am ajutat catusi de putin...