| LoverDip a întrebat:

Sal TPU.Am o problema urgent.Am dat "Fragment." la discul (Dhappy si mi s-a sters tot.Cum pot da calculatorul inapoi? va rog ajutati-ma funda!

Răspuns Câştigător
| Rockerul23 a răspuns:

Pai dai Start, intri in Accesories, System Tools, System Restore.
Daca nu ai facut nici un punct de restore inainte atunci... asta este, nu prea ai ce sa-i mai faci.

5 răspunsuri:
| sLowSpawN a răspuns:

Nu Poti.

| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Optiunea de recovery data merge doar daca este activata. Daca pe d era sistemul de operare atunci poate mai poti face ceva, daca nu nu. Defragmentarea simpla nu sterge documentele ceea ce inseamna ca ai facut si altceva. Caut sa intelegi procesul pe care l-ai facut si de acolo sa vezi daca mai poti recupera ceva. Totodata incepe cu cautarea in Recycle Bin

| Alexa843 a răspuns:

Ti s-a sters tot?! Nu ar trebui sa se intample asta...

| LoverDip explică:

Asta e, nu am stiut din greseli se invata. Oricum aceasta a fost o greseala in care nu o sa o uit toata viata.Multumesc tuturor!

| davila a răspuns:

Vino in Bucuresti la mine intersectie dn 1
experimental electronic si ati bag ce vrei fara virusurisi salvez ori ce de ac si acum 5 ani