| Stallker a întrebat:

Buna TPU.Am o problema cu calculatorul...Cand il aprind produce un zgomot ciudat si dureaza pana cand il sting. Sper sa nu fie ceva la sursa.Va rog ajutati-ma! Dau funda; 3

Răspuns Câştigător
| aly1alyca a răspuns:

Ar trebui sa-l intrebi un instalator

5 răspunsuri:
| IonutGaby a răspuns:

Trebuie sa-l cureti, poti folosi arpiratorul de cureti sursa. Daca zgomotul persista trebuie schimbata sursa.

| Stallker explică:

Sincer nu prea am pe cine.

| Stallker explică:

Am incercat tongue Apropo daca lovesc usor unitatea zgomotul suna mai incet.

| Stallker explică:

Nu mai trebuie sa raspundeti va multumesc; 3

| DenisBazzA a răspuns:

Trebuie curatat inauntru, asa a facut si al meu, l-am curatat si acum merge perfect, fara sunete. Sper sa te ajut.