| Skiper a întrebat:

Sal TPU
Azi pe un server metin2 am vazut un hack foarte interesant
Mi-a pus un baron+9 in inventar a dat accept cand am dat si eu nu l-am putut lua scria ceva de code09123 asa ceva i-am zis sa imi faca iar si tot nu a mers
Stiti cum se numeste Hackul?
( Aveam loc in inventar)

Răspuns Câştigător
| dragos1208 a răspuns:

Nu e hack deci el in momentu ala tio pus toti bani care ii aveau in inv si a pus si baronu si a aruncat un yang si cand a dat accept el avea - 1 yang fata de cat a pus acolo la neg laughing si de asta nu s-a putut pentru ca avea suma mai multa la neg decat in inv. DAMI FUNDA PLISSSS

1 răspuns:
| ALEX_4331 a răspuns:

Are dreptate dragos