| Skiper a întrebat:

Salut, am vazut pe metin2 un hack tare cand datea cu pumnu in mine ma scotea de pe server si cand ai puneam o arma sau ceva datea singur accept imi puteti spune cum se numeste!

4 răspunsuri:
| Skiper explică:

2 raspunsuri si astea fara folos nu am inteles absolut nimic happy detalii de unde ul pot lua si cum il deschid sau folosesc happy nu kicku ca l-am gasit ma refer la ala trade care furi itemele de pe server privat

| Wolfenstein a răspuns:

. nu e hack. e o smecherie. daca ai masca emotiei poti sa faci.

| ImpotrivaSistemului a răspuns:

Metin 2 kickhack funda :d

| Met a răspuns:

Este kickhack si tradehack(tradehack il iei pe bani nul gasesti pe net cum cauti)