| Gabiiiiiii a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare. Am vazut pe cineva pe Metin2 Fun, si atunci cand da trade cu o pose +1, cand da si ell accept si tu vine in inventar dupa dispare! Cum se numeste hack`u? FUNDA + DAU CONT METIN2FUN LV 95 SURA CAL ARMAT, SKILLURI P pentru un raspuns bun!

4 răspunsuri:
| Andrei532 a răspuns:

Salut! Se numeste Trade Hack..Il poti cauta pe google dar pe un site specializati cu hackuri cum ar fi HacksOn. poti gasi tot felul de hackuri... Daca mai ai ceva intreaba-ma, daca nu fundita?

| vali1616 a răspuns (pentru Andrei532):

Man da ai vreun link vreun site ceva pe care sa gasesc hack de furat conturi? ca cele de genu :
Uite un yang hack! decat baga numele si parola si faci yang (da de unde ca primesti contul prin mesaj.)

| Andrei532 a răspuns (pentru vali1616):

Stiu mi s-a intamplat si mie ast sa iti dau acum