| Bogdan123Bogdan a întrebat:

Sal TPU, cand am intrat azi pe laptop(am windows 7 ultimate) mi sau schimbat toate iconitele de programe cu iconita de la WinRar,ce pot sa fac, nici nu pot sa le accesez, funda+vot

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Salut!
Descarcă asta http://www.sevenforums.com/......ntions.zip
și execută fiecare fișier, dai Yes.
Dacă nu funcționează click pe Start, scrii regedit, dai enter mergi apoi la FIle -> Import şi adaugi fiiecare fişier.

Pentru iconiţe, forma lor, ia ăsta http://www.sevenforums.com/......_cache.bat
îl rulezi apoi dai restart la laptop după ce faci toate astea.

E de la asocierile de fişiere, nu trebuie reinstalat Windows-ul.

| Bogdan123Bogdan explică (pentru DDCC):

Care e key pentru iconite?/

| DDCC a răspuns (pentru Bogdan123Bogdan):

Scrie Press any key to continue adică orice tastă.
happy

| Bogdan123Bogdan explică (pentru DDCC):

Mda,mi-am dat seama, mersi pentru raspuns si mersi pentru ajutor laughing

| DDCC a răspuns (pentru Bogdan123Bogdan):

winking

7 răspunsuri:
| ShyAttat_Danyel_1990 a răspuns:

Lee1998 nu are dreptate si eu am facut la fel si nimic aveam windows7 premium si l-am schimbat si mergea.Dar dupa instaleasa drivers si e ca nou!

| lee1998 a răspuns:

Descarca un antivirus il instalezi si cand il deschizi dai scaneaza dupa aia dai sterge fisierele virusate si gata, antivirus ia-ti AVG, AVIRA.pA