| Covaci_Adi_1995 a întrebat:

Cine poate sa imi spuna un metin privat cu fierar 100% si iteme (cum ar fi sirius, king etc.) la shop.

Răspuns Câştigător
| Xalex200125XX a răspuns:

Http://emt2.zapto.org/index.php?s=downloads
Mie imi place bafta
Fundita?:)

4 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Domnule, daca tu chiar esti din 1995, iti recomand sa lasi jocu asta de copii retardati, nu-ti aduce nicio satisfactie plus ca iti ocupi timpul, cu un joc tampit!

| Xalex200125XX a răspuns (pentru fuzzer):

Ma pana la urma joaca ce vreahappy

| fuzzer a răspuns (pentru Xalex200125XX):

Treaba voastră. Doar mi-am exprimat opinia, si chiar e un joc retardat.Ce penibil e să auzi un copil de 15-16 ani, totusi ai o varsta, pe la scoala, sau prin parcuri, ca vorbeste de metin, si ce-o cucerit el pe-acolo.Penibil!

| Dany_Danyel_1997_LS4V a răspuns:

Frate daca vrei da add la Y/M gabriel_glumetzu1997 am ceva propuneri pentru tine